Krystyna Sowa (KdG) zdobyła największa ilość głosów w wyborach do Rady Miejskiej.
W poprzedniej kadencji pełniła ona funkcję wiceprzewodniczącej Rady. Jest także przewodniczącą Rady Osiedlowej w Łabędach. Zdobyła 1793 głosy.
Na drugim miejscu uplasował się Dominik Dragon (PO) – 1689 głosów, dalej Zygmunt Frankiewicz (KdG) – 1683 głosy, 4 miejsce dla Ewy Potockiej (PO) – 1640 głosów. Pierwszą piątkę zamyka Zbigniew Wygoda (PO) – 1608 głosów.
– Bardzo się cieszę i myślę, że ta liczba to efekt systematycznej pracy na rzecz dzielnicy. Ściśle współpracuję z Radą Osiedlową w Łabędach i różnymi organizacjami, wspólnie się uzupełniamy. Sama nie byłabym w stanie dostrzec i zrobić wszystkiego. Jestem bardzo szczęśliwa, że moja praca została doceniona. Bardzo dziękuję moim wyborcom. Uważam, że tak dobry wynik to efekt tego, że wychodzę naprzeciw problemom mieszkańców, sama oferuję im pomoc, nie czekam aż się do mnie zwrócą ? komentuje Krystyna Sowa.
Podsumowanie pierwszej tury
Najnowsze komentarze