24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum
Powiadomienie Pokaż więcej
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
  • Najnowsze
  • Kultura, wydarzenia, imprezy
  • Kryminałki
  • Samorząd, polityka
  • Historia
  • Telewizja
Czytanie Pożar restauracji. Ewakuowano gości sylwestrowych
Udostępnij
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum
Search
Have an existing account? Zaloguj się
24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum > główna > Pożar restauracji. Ewakuowano gości sylwestrowych

Pożar restauracji. Ewakuowano gości sylwestrowych

emef
emef Opublikowany 01/01/2011
Udostępnij
Udostępnij
UdostępnijTweet

Goście zabrzańskiej restauracji „Klasyka” długo będą wspominać minioną noc sylwestrową.

I na pewno nie będą jej zaliczać do udanych. Około północy zamiast odbijać szampana, musieli pospiesznie uciekać z płonącego budynku.

Contents
Goście zabrzańskiej restauracji „Klasyka” długo będą wspominać minioną noc sylwestrową.Większość sylwestrowych gości uciekła z budynku jedynie w strojach balowych.

Zabrzańscy policjanci oraz prokuratorzy wyjaśniają przyczyny pożaru, do jakiego doszło minionej nocy w restauracji ?Klasyka? w Zabrzu przy ulicy Wolności.
Ogień wybuchł na poddaszu budynku. Na szczęście w porę udało się ewakuować gości nocy sylwestrowej oraz obsługę lokalu. W sumie ewakuowano ponad 100 osób. Informacja o pożarze dotarła do dyżurnego zabrzańskiej policji o godzinie 0.25.

Ogień objął dach o powierzchni około 200m?. Na miejscu akcji pracowało kilka zastępów straży pożarnej z Zabrza oraz okolicznych miast. Na miejscu byli także policjanci zajmujący się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia oraz udzielaniem pomocy osobom ewakuowanym z budynku.

Większość sylwestrowych gości uciekła z budynku jedynie w strojach balowych.

Po ugaszeniu pożaru sprawdzono budynek upewniając się, że nie ma w nim żadnych osób.

W wyniku pożaru dach budynku zapadł się do jego wnętrza. Po zakończeniu akcji prowadzonej przez straż pożarną, na miejscu pojawią się pracownicy nadzoru budowlanego, a także biegły z zakresu pożarnictwa, którzy ocenią przydatność budynku do dalszej eksploatacji.

fot. kmp zabrze

TAGI:Kryminałkipozostale
Udostępnij ten artykuł
Facebook Twitter Email Print
Udostępnij

Najnowsze komentarze

  • Onkyo - Nowy punkt gastronomiczny na mapie Gliwic. Gliwuś zastąpił Króla Stasia, inna lokalizacja i godziny otwarcia
  • Falkenhorn - Jak szybko „zarobić” 24 punkty karne? Gliwiczanin w mercedesie znalazł się po niewłaściwej stronie wysepki
  • Też mi ... - Jak szybko „zarobić” 24 punkty karne? Gliwiczanin w mercedesie znalazł się po niewłaściwej stronie wysepki
  • Też mi ... - Jak szybko „zarobić” 24 punkty karne? Gliwiczanin w mercedesie znalazł się po niewłaściwej stronie wysepki

Categories

  • ES Money
  • U.K News
  • The Escapist
  • Insider
  • Science
  • Technology
  • LifeStyle
  • Marketing

About US

We influence 20 million users and is the number one business and technology news network on the planet.

Subscribe US

Subscribe to our newsletter to get our newest articles instantly!

[mc4wp_form]
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
wpDiscuz
Welcome Back!

Sign in to your account