24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum
Powiadomienie Pokaż więcej
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
  • Najnowsze
  • Kultura, wydarzenia, imprezy
  • Kryminałki
  • Samorząd, polityka
  • Historia
  • Telewizja
Czytanie Uwaga kierowcy! Objazdy
Udostępnij
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum
Search
Have an existing account? Zaloguj się
24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice | wiadomości | telewizja | forum > główna > Temat dnia > Uwaga kierowcy! Objazdy
Temat dnia

Uwaga kierowcy! Objazdy

redakcja
redakcja
Opublikowany 25/06/2010
Udostępnij
Udostępnij
UdostępnijTweet

W związku z pracami przy usuwaniu torów tramwajowych od 28 czerwca pojawią się utrudnienia na ul. Dolnych Wałów i Zabrskiej.

Kierowcy muszą przygotować się na to, że czekają ich objazdy

Contents
W związku z pracami przy usuwaniu torów tramwajowych od 28 czerwca pojawią się utrudnienia na ul. Dolnych Wałów i Zabrskiej.Ważne dla pasażerów autobusu linii A4Kurs od strony zajezdni przy ul. Chorzowskiej w kierunku Wójtowej Wsi i Gliwickiego Teatru MuzycznegoKurs od strony Gliwickiego Teatru Muzycznego i Wójtowej Wsi w kierunku zajezdni przy ul. Chorzowskiej

Ulica Dolnych Wałów będzie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Zwycięstwa do ul. Wieczorka.
Objazdy wyznaczono ulicami: Zwycięstwa, Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Powstańców Warszawy do ul. Jasnogórskiej. Będą one obowiązywać od godziny 7.00.

W tym samym czasie rozpocznie się również demontaż torowiska na wiadukcie przy ul. Zabrskiej. Ulicą nie będzie można jeździć od skrzyżowania z ul. Błogosławionego Czesława do ul. Chorzowskiej.
W związku z tym zostanie zmieniona organizacja ruchu drogowego, a autobus linii A4 będzie tymczasowo jeździł inną trasą.
.

Ważne dla pasażerów autobusu linii A4

KZK GOP informuje, że od 28 czerwca autobus linii A4 nie będzie obsługiwał przystanków ?Gliwice Zabrska? i ?Gliwice Jagiellońska?. Zmieni się okresowo trasa i rozkład jazdy.

Kurs od strony zajezdni przy ul. Chorzowskiej w kierunku Wójtowej Wsi i Gliwickiego Teatru Muzycznego

Po zatrzymaniu się na przystanku przy ul. Chorzowskiej autobus pojedzie ulicami: Dąbrowskiego (PRZYSTANEK ?GLIWICE DĄBROWSKIEGO?), Traugutta oraz Piwną, a następnie dalej swoją rozkładową trasą.

Kurs od strony Gliwickiego Teatru Muzycznego i Wójtowej Wsi w kierunku zajezdni przy ul. Chorzowskiej

Po obsłudze przystanku ?Gliwice Plac Piastów? autobus pojedzie ulicami: Bohaterów Getta Warszawskiego, Mitręgi, Piwną (PRZYSTANEK ?GLIWICE PIWNA?), Traugutta, Dąbrowskiego (PRZYSTANEK ?GLIWICE DĄBROWSKIEGO?), a następnie wjedzie w Chorzowską i będzie się poruszał niezmienioną trasę.

TAGI:Gliwice
Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Print
Udostępnij

Najnowsze komentarze

  • Onkyo - Nowy punkt gastronomiczny na mapie Gliwic. Gliwuś zastąpił Króla Stasia, inna lokalizacja i godziny otwarcia
  • Falkenhorn - Jak szybko “zarobić” 24 punkty karne? Gliwiczanin w mercedesie znalazł się po niewłaściwej stronie wysepki
  • Też mi ... - Jak szybko “zarobić” 24 punkty karne? Gliwiczanin w mercedesie znalazł się po niewłaściwej stronie wysepki
  • Też mi ... - Jak szybko “zarobić” 24 punkty karne? Gliwiczanin w mercedesie znalazł się po niewłaściwej stronie wysepki

Categories

  • ES Money
  • U.K News
  • The Escapist
  • Insider
  • Science
  • Technology
  • LifeStyle
  • Marketing

About US

We influence 20 million users and is the number one business and technology news network on the planet.

Subscribe US

Subscribe to our newsletter to get our newest articles instantly!

[mc4wp_form]
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
wpDiscuz
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?