Psychologia w Gliwicach! Trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa od października będzie kształciła swoich studentów na kierunku psychologia, m.in. na Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach.

Kilka tygodni temu ta dobra wiadomość spłynęła do władz uczelni w postaci pozytywnej decyzji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uczelnia dołączyła tym samym do grona nielicznych szkół wyższych w Polsce prowadzących studia I stopnia właśnie na tym kierunku.

Nauka w Gliwicach będzie trwała trzy lata i zakończy się uzyskaniem przez studenta tytułu licencjata.

Dla zainteresowanych przygotowano aż osiem specjalności do wyboru. To psychologia dialogu międzykulturowego, psychologia kryminalistyczno ? śledcza, psychologia marketingu politycznego, psychologia mediacji i negocjacji, psychologia sieci i e-commerce, psychologia służb mundurowych, psychologia sytuacji kryzowych oraz psychologia ubezpieczeń. Psychologia to kierunek, który daje sporo możliwości.


Władze Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa uruchamiając wydział w Gliwicach zadbały też o finanse studentów ? czesne na wszystkich oferowanych kierunkach, w tym na psychologii, jest stałe, niezmienne przez cały okres studiów i bardzo konkurencyjne w stosunku do innych uczelni. Wynosi tylko 360-370 zł miesięcznie, w zależności od wybranej przez studenta formy kształcenia.

Warto dodać, że Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach to uczelnia specjalistyczna, która poza psychologią, kształci od kilku lat również na innych kierunkach tj. bezpieczeństwie narodowym i pedagogice. Uczelnię poza bogatą ofertą dydaktyczną wyróżnia też wyspecjalizowana kadra.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez znakomitych praktyków, bogatych stażem wojskowych, przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej, służb ochrony, wywiadu i kontrwywiadu, którzy nie tylko odnoszą się do mądrych podręczników akademickich, ale też dzielą się swoimi doświadczeniami i pasją.  

Nauka w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa to nie tylko wykłady, notatki i obszerne lektury.

Studenci mobilizowani są do aktywnego działania podczas zajęć terenowych, które cieszą się pozytywną recenzją samych studentów, mających okazję zaistnieć w mediach i wykształcić ukryte talenty z pogranicza marketingu i public relations. Po intelektualnych zmaganiach integrują się w trakcie obozów sportowych, projektowanych na kształt survivalowej przygody. Przecież studia to niezapomniany czas, w którym poza nauką, trzeba wykuć radosne wspomnienia młodzieńczych lat!

A jak zostać studentem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa?
Wystarczy do 30 września 2014 r. złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych w wybranym wydziale lub też w domowym zaciszu zarejestrować się online na stronie www.wsb.net.pl/3nabor2014

Radą i obszerną informacją na temat oferty dydaktycznej oraz sposobu składania dokumentów służą też pracownicy Biura Rekrutacji dostępni od poniedziałku do soboty w godz. od 8.00 do 16.00 lub pod nr tel. 32 335 40 19.

(materiał sponsorowany)